OUR BLOG

26 lut 2023

Piękna typografia

Typografia, będąc sztuką typografii w projekcie, jest niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów dobrego projektowania stron internetowych.

To sztuka wizualna, która pomaga nam stworzyć piękny i schludny projekt, który po prostu działa. Jednak fakt, że może znaleźć się na nagłówkach, polega na tym, że będąc jednym z najważniejszych elementów, wciąż jest pomijany przez wielu.

Dobra typografia sprawia, że ​​projekt jest bardziej atrakcyjny, prowadząc czytelnika przez całą stronę w zależności od znaczenia różnych tekstów, ale nie chodzi tylko o styl, rozmiar i rodzinę czcionek. Chodzi o uświadomienie sobie wysokiego poziomu wizualnej hierarchii, jaki można osiągnąć za pomocą typografii.

Ponieważ zrzut ekranu wart jest tysiąca słów, w tym poście jesteśmy gotowi dostarczyć Ci wskazówek, jak poprawić typografię w projekcie strony internetowej i ostatecznie 16 zrzutów ekranu strony internetowej z zastosowaną świetną typografią oraz zasoby, które poprowadzą Twoje umiejętności typograficzne na wyższy poziom. Nie chodzi tylko o to, co mówisz, ale jak to mówisz, prawda? W zależności od celu możemy spróbować więcej eksperymentować i wykazać się kreatywnością dzięki naszej typografii. Możemy być odważni i odważni dzięki mocnym, dużym literom lub dziwacznym i niepowtarzalnym dzięki odręcznemu krojowi pisma. Należy pamiętać, że czcionka powinna być zawsze czytelna, ponieważ nie ma sensu popisywać się czcionką, której nikt nie potrafi przeczytać. Czcionka może wiele zdziałać dla projektu, jeśli nadaje rytm i tworzy atmosferę.

admin

Write a Reply or Comment