JESTEŚMY KREATYWNI

Kreatywne studio to miejsce, gdzie sztampa ma zakaz wstępu. To pierwsze takie miejsce w Wągrowcu, a śmiemy nawet twierdzić, że w Wielkopolsce! Tutaj łączymy najnowsze technologie w sektorze IT i druku 3D z nieszablonowym podejściem do marketingu.

DLACZEGO MY

Macie pomysł na biznes? Zastanawiacie się co powinno być pierwsze: logo czy może strategia marketingowa? Nasz team doradzi i pomoże Wam odnaleźć się w marketingowym chaosie.

Niczym wasz Anioł Stróż poprowadzimy Was autostradą dobrego PR-u. Możecie pojechać z nami od przystanku: skuteczna strategia marketingowa, do przystanku: lukratywny produkt docelowy. Możliwy jest też postój tylko na wybranych stacjach: niebanalny logotyp, awangardowa strona www czy druk poza stereotypami.

CO NAS WYRÓŻNIA

  • Najwyższe standardy
  • Kreatywne myślenie
  • Najnowsze technologię
  • Gwarancja jakości

WYPITE KAWY

379

PROJEKTY

75

STRONY WWW

250

KLIENCI

68

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Jako kreatywne studio zajmujemy się tworzeniem i promowaniem firm które z nami współpracują w każdym sektorze PR. Tworzymy strony i sklepy www, logotypy wraz z identyfikacją marki, zajmujemy się kompleksową obsługą firm od projektowania do druku. Wiemy, że najlepszą gwarancją sukcesu jest podejmowanie ryzyka, a nierozwaga jest lepsza niż rozsądek. Macie apetyt na sukces? Oddajcie Wasze ryzyko w nasze ręce, a my brawurowo zrobimy z niego epicki sukces!

Druk 3D
55%
Kampanie
80%
Strony www
87%
Projekty do druku
95%

CREATIVESTUDIO

PLANOWANIE

Każdą kampanię lub projekt rozpoczynamy od wspólnego planowania i konsultowania z naszym klientem.

TWORZENIE

Na tym etapie przygotowujemy pierwsze propozycję projektów zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami strategii.

STRATEGIA

Przedstawiamy strategię działań i propozycji naszego projektu w oparciu o wymagania rynku oraz konkurencji.

EFEKTYWNOŚĆ

Po wdrożeniu projektów badamy na bierząco efektywność działania naszej kampanii bądź też zachowań klientów na stronie www.

NASI KLIENCI

OPINIEKLIENTÓW

Opinie naszych klientów są dla nas wyznacznikiem pracy i przyszłych zmian w naszych działaniach, dziękujemy że pozostawiliście ślad po sobie.

Obsługa klienta jest szybka, miła i bardzo kompetentna. Dziękujemy za wykonane projekty które przerosły nasze oczekiwania..

Dziękujemy za funkcjonalną i piękną stronę www, polecamy cały zespół Creative Studio który jest bez konkurencyjny na mapie wielkopolski

You guys are legendary! You guys are great and having amazing support & service. I couldn’t ask for any better. Thank you!